אורי אטיאס נ. גלעד בובליל | חיפוש פסקי דין ברשת בחינם - ישראקורט

אורי אטיאס נ. גלעד בובליל

ע"א 462/20
תאריך: 02/06/2020

בבית המשפט העליון

 

ע"א 462/20

וערעור שכנגד

 

לפני:  

כבוד השופט ע' גרוסקופף

 

המערער והמשיב שכנגד:

אורי אטיאס

 

 

נ  ג  ד

 

המשיב 1 והמערער שכנגד:

גלעד בובליל

המשיבה 2:

שרית בובליל

 

ערעור על פסק דינו של בית המשפט המחוזי באר שבע מיום 5.12.2019 בת"א 31936-06-12 שניתן על ידי כב' השופט יעקב פרסקי

 

תאריך הישיבה:                     י' בסיון התש"ף (02.06.20)

 

בשם המערער והמשיב שכנגד:

עו"ד לירון סגל; עו"ד יחזקאל אילון

 

בשם המשיב 1 והמערער שכנגד:

עו"ד חן בניון

 

 

החלטה

 

 

1.        במהלך הדיון שהתקיים לפניי הצעתי לצדדים כדלקמן: למשיב 1 ולמערער שכנגד, מר גלעד בובליל (להלן: "מר בובליל"), יינתנו 14 יום על מנת להגיש אסמכתאות מתוך חומר הראיות שהוגש כדין בהליך קמא, המלמדות על קיומה של אסמכתא לכל אחת מההתאמות אליהם מתייחס בית המשפט קמא בסעיפים 45, 46, 48, 49 ו-50 לפסק דינו. המערער והמשיב שכנגד, מר אורי אטיאס (להלן: "מר אטיאס"), יהיה רשאי להגיב ביחס לנאותות האסמכתאות שיוגשו, ככל שיוגשו, בתוך 14 יום ממועד הגשתן. לאחר קבלת טיעוני הצדדים בסוגיות אלו, תינתן הכרעה של בית משפט זה ללא דיון נוסף, וביחס לסוגיות האמורות בלבד. הערעור שכנגד יידחה ואילו הערעור יתקבל כפי שיפסוק בית משפט זה בסוגיות האמורות, ובלבד שהסכום הנוסף שייפסק בעקבות זאת לטובת מר אטיאס לא יעלה על סך של 1.1 מיליון ש"ח מעבר לסכום שנפסק לטובתו בפסק דינו של בית המשפט קמא (להלן: "הצעת בית המשפט").

 

2.        בא כוחו של מר אטיאס הודיע במעמד הדיון כי הצעת בית המשפט מקובלת עליו. משכך, מר בובליל יודיע בתוך 7 ימים האם הצעת בית המשפט מקובלת גם עליו. ככל שההצעה תהיה מקובלת – יפעלו הצדדים בהתאם לאמור בה. ככל שההצעה לא תהיה מקובלת – יועבר התיק לדיון בפני הרכב.

 

3.        במקרה שהצעת בית המשפט תידחה, וככל שמר בובליל יפקיד את העירבון לערעור שכנגד עד למועד שנקבע לכך – הוא יהיה רשאי להגיש סיכומים מטעמו ביחס לערעור שכנגד, אשר אורכם לא יעלה על 8 עמודים, וזאת עד ליום 5.7.2020. בהתאם, מר אטיאס יהיה רשאי להגיש סיכומים בערעור שכנגד, אשר אורכם לא יעלה על 8 עמודים, עד ליום 5.8.2020. מר בובליל יהיה רשאי להגיש סיכומי תשובה בערעור שכנגד, שאורכם לא יעלה על 2 עמודים, וזאת עד ליום 19.8.2020.

 

4.        לפני סיום, יצוין כי בא כוחו של מר אטיאס מסר במהלך הדיון כי הוא חוזר בו מהבקשה הדחופה בעניין סיכומי המשיב, והיא נמחקת בזאת ללא צו להוצאות.

 

           ניתנה היום, ‏י' בסיון התש"ף (‏02.06.2020).

 

 

 

 

ש ו פ ט

 

_________________________

הסרת המסמך

מסמכים נוספים

הסרת כל המסמכים
טען מסמכים נוספים